Aktualności

W dniach 25-27 października w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się Targi Techniki Motoryzacyjnej - Automotive Parts Expo 2019.

Na targach zadebiutował Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego ze swoim projektem „Certyfikat Oponiarski”.

Na stoisku można było zasięgnąć informacji o projekcie, skonsultować ze specjalistami, zapoznać się z prawidłową procedurą wymiany opon, a także sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności wymieniając koło pod okiem specjalisty.

Każdy chętny mógł także wziąć udział w konkursie na „Mistrza wymiany opon wg procedury Certyfikatu Oponiarskiego”, czyli zgodnej z procedurą najszybszej wymiany koła. Odbyły się dwie edycje konkursu – w piątek i sobotę – obie cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. W sumie w obu konkursach wzięło udział prawie 50 śmiałków.

Nagrodami w konkursie, poza tytułem Mistrza były: voucher na zestaw opon zimowych klasy premium o wartości 4.000 złotych; profesjonalny klucz dynamometryczny; roczna prenumerata magazynu Przegląd Oponiarski oraz zestaw gadżetów.

Nagrody wręczał Włodzimierz Zientarski – dziennikarz motoryzacyjny (w piątek) oraz Grzegorz Duda – wielokrotny mistrz polski w rajdach i wyścigach samochodowych (w sobotę).

Z Targów prowadzona była na bieżąco relacja w mediach społecznościowych; na profilu PZPO oraz na profilu Przeglądu Oponiarskiego.

Więcej informacji o Certyfikacie Oponiarskim: www.certyfikatoponiarski.pl

[+dr.title+]

Źródło: Polski Związek Przemysłu Oponiarskiego